HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Günümüz iş dünyası, farklı beklenti ve stratejiler üzerine kurulu, rekabetin sınırları zorladığı bir süreçten geçmektedir. Bu süreç içerisinde müşteri istek ve ihtiyaçlarının belirlenmesi, en hızlı bir şekilde, katma değeri yüksek ürünlerin stratejik ortak olarak gördüğümüz müşterilerimizle buluşturulması amacıyla şirketimiz 03/12/2009 tarihinde kurulmuştur.

Bilgi ve tecrübe yönünden kendini yetiştirmiş çalışanlarımız ve kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimize en iyi ve hızlı hizmeti sunmak gayretindeyiz. Bu hedefteki inancımız ve kendimize olan güvenimiz, yeniliklere açık temel politikalarımız ile birleşerek iş dünyasındaki yerimizi müşterilerimizin de desteği ile almak istiyoruz.


VİZYONUMUZ

Sürekli Değişim içinde olan dünyada satın alacağınız bir ürünü araştırmak, kalite ve verimliliğini kontrol etmek, en uygun şartlarda temin etmek, satıcı ve alıcı arasındaki köprü vazifesini kurarak karşılıklı güveni temin etmeyi amaçlıyoruz. Unutulmaması gereken sadece ürün seçimi ya da ödeme şartları değil, üretim ve sonrasında sağlayacağınız fiyat fayda verimliliğini maksimize edebilmektir. Bu düşünce doğrultusunda vizyonumuz; bize olan güveninizi artırarak, teknolojik gelişmeler ışığında en doğru ürünü, en uygun zamanda en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile siz saygıdeğer müşterilerimize ulaştırmaktır.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sağladığımız hizmet ve ürünlerin, teknoloji ve yenilikleri inceleyerek gelişime açık, sizleri dinleyen, anlayan, sorunları kabul ederek çözüme kavuşturan, çevre bilincine sahip ve en önemlisi müşterilerimizin güvenini kazanmak misyonumuzdur. Bu Misyon 6 temel ilke üzerine kuruludur.

1) Dinlemek; müşteriler için temel sorunlar ya da istekler, çoğu zaman satıcı politikaları ya da satıcı istekleri doğrultusunda şekillenir, biz müşterilerimizin herhangi bir sorunu ya da isteği karşısında en uygun çözüme ulaşmak için, müşterilerimizi dinleriz. Girişimci bireylerin ve fikir özgürlüklerinin her zaman destekçisiyiz.

2) Anlamak; müşterilerimiz için anlaşılamamak, isteklerinin farklı anlaşılarak, iş akışlarını ciddi problemler ile karşılaşmak başlıca sorunları arasındadır. Biz, müşterimizi dinledikten sonra onları anlayarak işe başlarız. Zamanımızı en uygun şekilde değerlendirmek için iş standartları belirler bunlara göre hareket ederiz. Zamanın ve geleceğin farkındayız.

3) Kabul etmek; müşterilerimizin arasında hiçbir ayrım yapmadan istekleri ve arzuları bizim için temel çalışma prensibidir. Sorunlarını kabul ederek sizlere uygun çözüm yollarıyla yardımcı olmak hedefindeyiz.

4) Çözüm bulmak; müşteri ilişkilerimizde gayretimiz, istek ve ihtiyaçlara çözüm bulmaktır, bu konuda kendimize güvenimiz, müşterimiz ile birlikte çıktığımız yolculuğumuzu katılımcı ve ortak akla dayanan bir süreçle çözüme ulaşabiliriz.

5) Geliştirmek; Sadece müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünleri değil bu ürünlerin değişen dünya şartlarına uyum sağlaması amacı ile daha kısa zamanda daha yüksek teknolojiye sahip, katma değeri daha yüksek ürünleri belirleyerek müşterilerimiz ile buluşturmaktır.

6) Çevre Bilinci; Doğal yaşamı korumak için bu yaşamın dengesini bozabilecek zararları minimize edilmiş ve uluslararası standartlara uygun ürünler ile müşterilerimiz hizmet etmektir.

Saygılarımızla.

TRYEA

13

Yıllık Tecrübe

30

Kişilik Ekip

1,100,000

Adet Günlük Parça Üretimi

155

İş Ortakları

TRYEA Tanıtım Filmimiz

2009 yılında temellerini attığımız şirketimiz üretim dalında geleceğe yatırım yapıyor.

Top