Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 

Kullandığınız malzemelerin standartları nelerdir?

→ Paydaşlarımızın hedeflediği pazar standartlarına uygun ve sektördeki beklentileri karşılayabilecek tüm standartlara sahibiz. Ayrıca ürünlerimizdeki kurşun oranını ölçmek için her bir ürünümüzü uluslararası test kuruluşlarında teste tabi tutuyoruz. Hizmetlerimiz ve üretim koşullarımız, ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir.

Hammadde ihtiyacınızı nereden sağlıyorsunuz?

→ Üretimdeki ana girdimiz olan çinkoyu Bulgaristan’ın en iyi maden ocaklarından temin ediyoruz. Geniş bir tedarikçi ağına sahip olmamız sayesinde ihtiyacımız olan en iyi çinkoyu ihtiyacımız olduğu an temin edebilme kabiliyetine sahibiz.

Üretici misiniz yoksa ithalatçı mı?

→ Hem üretici hem de ithalatçı rolüne sahibiz. Ürünlerimizi İstanbul’da, 1550 metre kare kapalı alana sahip tesisimizde, çevreye duyarlı ve hedefinde insan olan bir yaklaşımla üretmekteyiz. İthalatçı olarak da Tayvan’ın en ünlü ve güvenilir firması olan CCK markasının Türkiye distribütörü olarak satışlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Ürün kalitesini nasıl sağlıyorsunuz?

→ Ürün güvenliğinin, hammadde tedarik sürecinde başladığına inanıyoruz. Hammaddede yapılan kontroller sonrası herhangi bir sorun olmadığı analizler sonucu ortaya çıktığında üretim için uygun koşul sağlanmaktadır. Proses yönetiminde, ürünün işlendiği her istasyonda gerekli testleri yapıyor, ulusal ve uluslararası kuruluşların belirlemiş olduğu standartlara ve kalite anlayışımıza uygun olmasını sağlıyoruz. Ürün tesliminden önce müşterilerimizin üretim sürecinde yapılan tüm işlemlerin kontrolüne yönelik talepleri uluslararası test kuruluşları tarafından test edilmekte ve belgelendirilmektedir.

Termin sürelerini nasıl belirliyorsunuz?

→ Ürün sipariş aşamasındayken müşterilerimizin ihtiyaçları ve üretim hattımızın yoğunluğu kontrol edilerek, müşterimizle birlikte termini kararlaştırıyoruz. Müşteri istek ve beklentisini üretim kapasitemizi göz önünde bulundurarak değerlendiriyor ve en uygun termin süresini belirliyoruz.

Sadece fermuar sanayisine mi çalışıyorsunuz?

→ TRYEA olarak 2009 yılından beri fermuar üreticilerine hammadde tedarik etmekteyiz. Hedef pazarımız yalnızca fermuar üreticileri değil zamak hammadesinin kullanıldığı bütün üretim kollarıdır. Tesisimizde, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda zamak hammaddesinden imal edilen bütün ürünleri üretmek için tesis kapasitemizi büyütüyoruz.

Üretim sürecinizi nasıl belirliyorsunuz?

→ Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda zamak enjeksiyon makinelerimiz için kalıp tedarik ediyoruz. Daha sonra bu kalıplarla imal edilen ürünlerden müşterimize numune gönderiyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geribildirim sonrasında seri üretime başlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünün kaplama ve boyama işlemini paydaşlarımızla birlikte tamamlıyor, gerekli test ve kontroller yapıldıktan sonra müşterilerimize teslim ediyoruz.

 

TRYEA

TRYEA Tanıtım Filmimiz

2009 yılında temellerini attığımız şirketimiz üretim dalında geleceğe yatırım yapıyor.

Top